Mecz z Rekordem przełożony

19. kolejka III ligi, w której Ruch miał się zmierzyć z Rekordem Bielsko-Biała, została przełożona na późniejszy termin.

Imprezy masowe odwołane

Premier Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych w kraju. W związku z tą decyzją sobotni mecz „Niebieskich” z Rekordem Bielsko-Biała zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Pamiątkowe bilety

W odpowiedni na liczne sugestie kibiców, rozpoczęliśmy sprzedaż pamiątkowych biletów z meczów Ruchu.

Miesiąc przerwy „Ecika”

Łukasz Janoszka przeszedł badanie kontuzjowanego kolana.

Pauza „Kowala”

W sobotnim meczu z Rekordem Bielsko-Biała zabraknie podstawowego obrońcy „Niebieskich”, Marcina Kowalskiego, który musi pauzować za kartki.

Akredytacje na mecz z Rekordem

Dziennikarzy i przedstawicieli mediów informujemy, że ruszył proces akredytacyjny na mecz 19. kolejki III ligi pomiędzy Ruchem a Rekordem Bielsko-Biała.

CLJ U17: Czerwona kartka i przegrana z Górnikiem

W meczu inauguracyjnym rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów U17 nasza drużyna uległa w Zabrzu Górnikowi 1:2.
Niebiescy od 11. minuty grali w osłabieniu - czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Lipp. Zdobywcą bramki dla Niebieskich został Mateusz Wojtek.

Skrót meczu z Zagłębiem [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia bramek i najciekawszych akcji ligowego meczu z Zagłębiem II Lubin.

Na ten moment nie wygląda to dobrze

Z powodu urazu kolana boisko w 33. minucie meczu z Zagłębiem musiał opuścić Łukasz Janoszka - przeczytajcie co powiedział nasz pomocnik.

Brakowało skuteczności

- Szkoda, że nie udało się wygrać i to tu jest najważniejsze – powiedział po zremisowanym meczu z Zagłębiem II Lubin Mateusz Lechowicz.