Aktualności

Nowak na dłużej w Ruchu

Miło nam poinformować, że 18-letni bramkarz Tomasz Nowak związał się z Ruchem nowym kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2024 r.!

Wielki Ruch – dziękujemy!

Otrzymaliśmy kolejne wsparcie od Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch, które przekazało Klubowi darowiznę w wysokości 16 tys. zł. Dziękujemy!

Rozgrywki III ligi zawieszone

Podczas dzisiejszego nadzwyczajnego posiedzenia Zarządu PZPN podjęto decyzję o zawieszeniu rozgrywek III ligi do 29 marca włącznie. Tym samym spotkania „Niebieskich” z Rekordem Bielsko-Białą, Foto-Higieną Gać i Ślęzą Wrocław zostaną rozegrane w innym terminie.

Osiemnastka Tomka Nowaka

Bramkarz Ruchu Tomasz Nowak obchodzi dziś 18. urodziny.

Boiska zamknięte

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie poinformował, że do 26 marca zamknięte zostały wszystkie miejskie obiekty sportowe.

„Kwaśny” w „Piłkarskiej 3”

Zapraszamy do obejrzenia wczorajszego wydania programu „Piłkarska 3”, którego gościem był zawodnik Ruchu Piotr Kwaśniewski.

Kolekcja odznak Tom 2 – licytacja

Do sprzedaży trafił drugi tom z certyfikowanej, numerowej kolekcji odznak. Jednocześnie wystartowały licytacje egzemplarzy oznaczonych numerami od 1 do 7.

Wszyscy pchają wózek w jedną stronę

– Teraz wszystko jest budowane na bazie wsparcia, wzajemnego szacunku, czy ktoś jest piłkarzem, kibicem, trenerem, dozorcą, pracownikiem w sklepiku. Wszyscy traktowani tak samo – mówi Tomasz Foszmańczyk w rozmowie z portalem Weszło.com.

Urodziny Tomasza Ferensa!

Swoje święto obchodzi dziś rzecznik prasowy Ruchu, Tomasz Ferens, który na świat przyszedł dokładnie 31 lat temu.

Kulisy meczu z Zagłębiem [WIDEO]

Po długiej przerwie piłkarze Ruchu wrócili do ligowej rywalizacji. Na inaugurację Niebiescy zremisowali na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin. Zobaczcie, jak to spotkanie wyglądało od kuchni.