Aktualności

Adler w Bytomiu. Wszyscy na deRby! [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliżają się Wirtualne Najstarsze Derby Śląska. Do udziału w tym wydarzeniu zaprasza Was Adler, który odwiedził Bytom i wspomina poprzednie starcia z Polonią.

„Special Guest” – Mariusz Stępiński [LIVE]

Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka realizowanego na żywo programu „Special Guest”, w którym porozmawiamy z byłym napastnikiem „Niebieskich” Mariuszem Stępińskim.

Drodzy Kibice

Wielu z Was zakupiło karnety wierząc, że będzie świadkiem emocjonujących spotkań naszej drużyny na stadionie przy Cichej 6, gdzie przy dopingu najlepszych kibiców w Polsce „Niebiescy” mogliby walczyć o najwyższe cele.

Kino samochodowe przy Cichej

Chorzów jest jednym z pierwszych miast, które w paraliżu spowodowanym pandemią, zorganizuje kino samochodowe. W najbliższą niedzielę, 24 maja, na parkingu przy ulicy Cichej odbędzie się projekcja oscarowego filmu „La La Land”. Widzowie obejrzą go siedząc we własnych samochodach.

Licytuj flagę!

W naszej aplikacji trwa licytacja repliki flagi Ruchu, jaka zawisła na Szybie Prezydent 20 kwietnia, w dniu 100. rocznicy powstania naszego Klubu.

Przyjaciół poznaje się w biedzie

– W trudnych chwilach znowu mogliśmy liczyć na siebie – podkreśla Tomasz Foszmańczyk. Jak kapitan „Niebieskich” przyjął decyzję o zakończeniu sezonu?

Możemy gdybać

– Teraz mamy więcej czasu, aby przygotować drużynę do walki o jak najwyższe cele – mówi trener Łukasz Bereta po decyzji o zakończeniu sezonu.

Rocznica jedenastej „gwiazdki”

Dokładnie 46 lat temu „Niebiescy” zdobyli jedenasty w historii tytuł Mistrza Polski! Zdecydował o tym bezbramkowy remis w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec przy Cichej.

Z każdego minusa można zrobić plus

– Mamy czas na ustabilizowanie i zgranie młodej kadry, zakontraktowanie zawodników na dłuższy czas – mówi prezes Seweryn Siemianowski, który skomentował decyzję o zakończeniu sezonu.

Niebieski Adler #Hot16Challenge2 [WIDEO]

Adler przyłączył się do ogólnopolskiej akcji #Hot16Challenge2, której celem jest zbiórka pieniędzy na pomoc dla służby zdrowia. Posłuchajcie!