Aktualności

Urodziny „Teddy’ego”

Tadeusz Małnowicz, były napastnik „Niebieskich”, który z chorzowskim klubem wywalczył w 1979 r. tytuł mistrzowski, kończy dziś 64 lata.

„Jesteśmy podrażnieni tą porażką”

– Każdy aut blisko pola karnego czy rzut rożny stwarzały zagrożenie pod naszą bramką – zauważył Artur Balicki.

„Myślę, że sędzia popełnił błąd”

– Zabrakło trochę szczęścia i wyjeżdżamy z Niepołomic bez punktów – mówił wracający do gry po kontuzji Marcin Kowalczyk.

Pomeczowe komentarze [WIDEO]

O meczu z Puszczą mówią Maciej Urbańczyk, Marcin Kowalczyk oraz trenerzy obu zespołów.

„Złapiemy ich za gardło”

– Szkoda straconych dzisiaj punktów, ale musimy o tym jak najszybciej zapomnieć. Skupiamy się już na niedzielnych derbach – mówił po meczu z Puszczą Miłosz Trojak.

„Dwa odmienne style”

– Miesiąc temu mieliśmy –2 punkty i sytuacja była dużo gorsza niż teraz. Ta drużyna jest na takim poziomie, że możemy osiągnąć nasze cele – mówił po porażce w Niepołomicach trener Chouan Ramon Rotsa.

Zimny prysznic w Niepołomicach

Nie udało się przedłużyć serii zwycięstw. Ruch przegrał na wyjeździe z Puszczą 1:2.

Mecz z Puszczą w Radiu Katowice

Zaległe spotkanie 12. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Puszczą a Ruchem nie będzie transmitowane w telewizji. Boiskowe wydarzenia będzie można jednak śledzić za pośrednictwem Radia Katowice.

Wspomnienie czwartej „gwiazdki”

Dokładnie 81 lat temu, 18 października 1936 r., Ruch zdobył 4. w historii tytuł Mistrza Polski! „Niebiescy” zapewnili sobie ligowy triumf na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek!

„Stałem się Niebieski”

Przy Cichej spędził 6 pięknych lat okraszonych sukcesami. Zyskał szacunek i sympatie kibiców, a sam na dobre związał się z „eRką”. W środę stanie jednak po drugiej stronie barykady. Zapraszamy na rozmowę z Piotrem Stawarczykiem, który od ponad roku broni barw Puszczy Niepołomice.