Aktualności

30-lecie czternastej „gwiazdki”

21 czerwca 1989 r. Ruch pokonał przy Cichej Górnika Wałbrzych i po raz 14 został Mistrzem Polski. Wspominamy ostatnią do tej pory „gwiazdkę”.

U’18: W sobotę finał Mistrzostw Śląska

Juniorzy starsi Ruchu zagrają w sobotę o tytuł Mistrzów Śląska. Decydujące starcie z GKS-em Tychy zostanie rozegrane w Turzy Śląskiej.

W sobotę 11. edycja „Niebieskiego Bajtla”!

Fanklub Ruchu z Piekar Śląskich zaprasza na kolejną edycję turnieju „Niebieski Bajtel” połączonego z piknikiem rodzinnym.

Zapraszamy na test-mecz!

Wszystkich zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pierwszej drużynie Ruchu Chorzów, zapraszamy do udziału w test-meczu, który zostanie zorganizowany w ostatnich dniach czerwca.

„Grzybek” zamknięty w długi weekend

Strefa Kibica na stadionie przy Cichej będzie nieczynna od czwartku do niedzieli. Nasz sklep wróci do pracy w normalnych godzinach w poniedziałek, 24 czerwca.

„Zna się na swojej robocie”

Zapraszamy do lektury artykułu autorstwa Łukasza Michalskiego dla portalu SportŚląski.pl, w którym przedstawiona została sylwetka Łukasza Berety. Postać nowego trenera Ruchu opisują m.in. jego byli współpracownicy.

Finał akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”

Na stadionie przy Cichej rozstrzygnęliśmy rywalizację chorzowskich szkół podstawowych w ramach akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”.

Urodziny Piotra Lecha

51 lat kończy dziś Piotr Lech, były golkiper Ruchu, Mistrz Polski z 1989 r. i zdobywca krajowego pucharu z 1996 r., a obecnie trener młodych bramkarzy z Cichej.

Łukasz Bereta trenerem Ruchu

Za zgodą Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów SA nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu „Niebieskich” został Łukasz Bereta.

Karol Michalski odchodzi z Ruchu

Wygasająca z końcem czerwca umowa z trenerem Karolem Michalskim nie zostanie przedłużona.