Aktualności

Niebieskie Mikołajki w GCZD [WIDEO]

Wzorem lat ubiegłych kibice Ruchu w towarzystwie Adlera obdarowali prezentami małych pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. Tego z pewnością nie zobaczycie w telewizji, nie przeczytacie o tym w prasie…

„Niebiescy” zagrają w wirtualnych derbach!

Choć piłkarze są już od kilku dni na urlopach, Ruch stanie wkrótce do kolejnej rywalizacji. Tym razem na wirtualnym boisku! W najbliższą sobotę gamerzy spod znaku Niebieskiej „eRki” powalczą w derbach Śląska.

Trenerzy w Pubie Dzies10na [WIDEO]

Chouan Ramon Rotsa i Krzysztof Warzycha, tuż przed wyjazdem do Grecji, spotkali się z kibicami w popularnym Pubie Dzies10na. Była to również okazja do świętowania niedawnych urodzin trenera Warzychy. Zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez „Cicha6.com”.

Szczęść Boże!

Obchodzimy dzień św. Barbary, Patronki Górników.

Skrót meczu z Odrą [WIDEO]

Bramki i najciekawsze sytuacje ze sparingu z Odrą Wodzisław.

"Malina" i trener Rotsa po sparingu [WIDEO]

O dzisiejszy sparing zapytaliśmy trenera Ruchu, Chouana Ramona Rotsę, oraz byłęgo kapitana chorzowian, obecnie zawodnika Odry, Marcina Malinowskiego.

Sparing dla młodych

O komentarz do meczu z Odrą poprosiliśmy trener „Niebieskich” Chouana Ramona Rotsę.

Słowacy dali zwycięstwo

Drużyna Ruchu pokonała 2:1 czwartoligową Odrę Centrum Wodzisław Śląski. Bramki dla „Niebieskich” zdobyli testowani Słowacy – Rene Revak i Marek Zuziak.

Pewny pierwszy krok

91,43% za układem, 9,57% przeciw; to wielki sukces wszystkich, którzy przez kilka miesięcy pracowali nad koncepcją uratowania potężnie zadłużonej Spółki i najbardziej utytułowanego Klubu w Polsce. W czwartek w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód odbyło się głosowanie wierzycieli Ruchu.

„Wtedy strzelimy na 3:1”

– Jak będzie trzeba, to będziemy grać po 120 minut i nie będzie po nas widać zmęczenia – podkreślał Miłosz Trojak na spotkaniu z kibicami w Mikołowie.