Na żywo w TVCom

Mecz Ruchu Chorzów z PGE GKS Bełchatów dzisiaj o 19.20. Wszystkich zapraszamy na Cichą. Wsparcie kibiców jest niezwykle potrzebne naszej drużynie.

Znamy sędziów piątkowego meczu

Maciej Pelka sędzią głównym piątkowego meczu z PGE GKS Bełchatów.

W środę zamknięte, a w piątek?

W środę, 15 sierpnia dwa święta, państwowe i kościelne, dzień wolny od pracy, więc sklepy Ruchu pozostaną zamknięte. A jak czynne będą kasy w dniu meczu z GKS Bełchatów?

Kulisy wyjazdu do Łęcznej: wierni po porażce!

Kulisy po przegranym meczu powstają z dużo większym trudem niż po zwycięstwie, więc potrzebowaliśmy nieco więcej czasu. Ale za to Asceto jak zawsze zadbał o jakość.

Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Dariusz Fornalak krótko podsumował przebieg spotkania:

Szysz zaczął, Szysz skończył

Po niedawnej wygranej ze Skrą Częstochowa drużyna Ruchu jechała do Łęcznej z nadzieją na kolejne punkty. Niestety Górnik brutalnie sprowadził nas na ziemię. W pierwszej połowie nic jednak nie zapowiadało, że mecz może skończyć się aż takim laniem. Jednak w 18 minut drugiej połowy straciliśmy cztery z pięciu bramek.

Mecz w Łęcznej w internecie

Kto nie mógł dzisiaj towarzyszyć drużynie w meczu w Łęcznej, a jest zainteresowany obejrzeniem spotkania, może to zrobić za pośrednictwem internetu.

Byliśmy gorsi

Ireneusz Psykała, trener drużyny Ruchu Chorzów U’18 zaraz po zakończeniu spotkania powiedział:

U’18 - 0:3 z Koroną

Pierwszy mecz Ruchu w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U’18 dowiódł, że rację mieli fachowcy, którzy podważali przeprowadzenie zmian organizacyjnych w tak szybki i niespodziewany dla wielu klubów i trenerów sposób. Przewidywali oni, że nowa formuła nie będzie korzystna dla naszej drużyny, która mecz z Koroną przegrała 0:3 (0:0).

Dobry początek weekendu

Drużyna juniorów Ruchu Chorzów U’17 przebywająca na zgrupowaniu w Straszęcinie pokonała dzisiaj w meczu sparingowym Stal Mielec 0:2.