Aktualności

Rocznica trzeciego tytułu

Dziś mijają dokładnie 83 lata od zdobycia przez Ruch trzeciego w historii Mistrzostwa Polski! Hajduczanie uzyskali tytuł dzięki remisowi z Cracovią w ostatniej kolejce sezonu oraz porażce Pogoni Lwów z poznańską Wartą.

Radomiak – Ruch [TRANSMISJA]

Kibiców Ruchu, którzy nie mogą pojawić się dzisiaj w Radomiu, zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji meczu z Radomiakiem.

Urodziny Krzysztofa Warzychy

Swoje święto obchodzi dziś były napastnik i trener Ruchu, Krzysztof Warzycha. Mistrz Polski i król strzelców ekstraklasy z 1989 r. urodził się dokładnie 54 lata temu.

W Chorzowie czuję się jak prawdziwy piłkarz

– Wielu z nas w szatni ma świadomość, że gramy dla klubu, w którym za chwilę może zrodzić się coś lepszego – mówi Piotr Giel w rozmowie z Maciejem Grygierczykiem dla dziennika „Sport”.

Krok po kroku

– Każdy z nas ma marzenie, żeby wrócić do I ligi, ale nie wybiegałbym w przyszłość aż tak daleko. Róbmy swoje, krok po kroku – podkreśla najlepszy strzelec Ruchu Artur Balicki przed sobotnim meczem z Radomiakiem.

Piłkarska sobota

Mecz pierwszej drużyny w Radomiu i dwa domowe spotkania juniorów – tak wygląda „Niebieski” plan na sobotę.

Rocznica siódmej „gwiazdki”

Dokładnie 66 lat temu „Niebiescy” zapewnili sobie siódmy tytuł Mistrza Polski! Zdecydował o tym bezbramkowy remis w drugim meczu barażowym z Polonią w Bytomiu. Pierwsze spotkanie chorzowianie wygrali aż 7:0!

Bilans gier z Radomiakiem

Przed sobotnim meczem w Radomiu zaglądamy na karty historii, do poprzednich starć Ruchu z Radomiakiem. Dotychczas było ich dziesięć.

Z wizytą u Państwa Bemów [WIDEO]

Odwiedziliśmy dziś Legendę Ruchu, Bernarda Bema, który został uhonorowany Nagrodą im. Gerarda Cieślika. Zobaczcie film z tej niezwykle miłej wizyty.

Mecz z Radomiakiem w TV

Fanów Ruchu, którzy nie wybierają się do Radomia, zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji meczu z Radomiakiem.