Aktualności

Wspomnienie Teodora Peterka

Dokładnie 50 lat temu zmarł Teodor Peterek, jeden z najwybitniejszych piłkarzy nie tylko w historii Ruchu, ale także całego krajowego futbolu, pięciokrotny Mistrz Polski! Wspominamy legendarnego „Mietlorza”.

Urodziny Mateusza Bartolewskiego

Swoje święto obchodzi dziś Mateusz Bartolewski. Obrońca Ruchu przyszedł na świat dokładnie 21 lat.

Noworoczna wizyta w GCZD [WIDEO]

Przedstawiciele kibiców w towarzystwie Piotra Giela, Wojciecha Kędziory, Tomasza Podgórskiego oraz Adlera odwiedzili Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach-Ligocie. „Niebiescy” rozdawali prezenty dzieciom z oddziału onkologii, hematologii i chemioterapii. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Nowe twarze na treningu

Przy Cichej pojawiło dwóch testowanych zawodników. W porannym treningu „Niebieskich” wziął udział Konrad Budek, a na popołudniowe zajęcia do drużyny dołączył Łukasz Wiech.

Osobowość Roku – głosujemy na „Niebieskich”!

Zachęcamy do udziału w plebiscycie „Osobowość Roku 2018” organizowanym przez redakcję „Dziennika Zachodniego”. Wśród nominowanych znalazły się trzy „Niebieskie” postacie.

Dostałem spory wycisk

– Zrobię wszystko, żeby nie oddać miejsca na boisku. Zawsze lubiłem rywalizację – podkreśla Mateusz Bartolewski, który z powodu kontuzji stracił część rundy jesiennej. Okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny rozpoczął już na pełnych obrotach i zapowiada walkę o powrót do podstawowej jedenastki.

Promocja na encyklopedie FUJI!

Doskwiera Wam brak fachowej piłkarskiej literatury? Wiemy jak temu zaradzić!

Kulisy pierwszego treningu [WIDEO]

Zobaczcie jak od kuchni wyglądał powrót „Niebieskich” z urlopów oraz pierwsze zajęcia okresu przygotowawczego. W roli głównej Pani Renia!

Czas testów

Wtorek i środa stały w zespole Ruchu pod znakiem tradycyjnych badań wydolnościowych i testów szybkości.

Wróciła radość

– Komfort psychiczny jest w piłce bardzo potrzebny. Wcześniej go nie było – mówi Paweł Mandrysz, który rozpoczął swój pierwszy okres przygotowawczy z „Niebieskimi”.