Aktualności

Sezon zaczniemy w Świdnicy [TERMINARZ]

Poznaliśmy szczegółowy terminarz rundy jesiennej trzeciej grupy III ligi w sezonie 2020/2021. Kiedy i z kim zagrają „Niebiescy”? Sprawdźcie!

Skrót meczu z Odrą [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia bramek i najciekawszych akcji sparingu z Odrą Wodzisław, zakończonego remisem 2:2.

Zaangażowanie na plus

– Dobrze, że wszyscy dostają szansę i każdy będzie mógł później sam odpowiedzieć sobie czy tę szansę wykorzystał, czy nie – mówił kapitan „Niebieskich” Tomasz Foszmańczyk po sparingu z Odrą Wodzisław.

Decyzje muszą być teraz [WIDEO]

Z trenerem Łukaszem Beretą porozmawialiśmy o sparingu z Odrą, testowanych zawodnikach, poszukiwaniu wzmocnień i przesunięciu startu ligi.

Przetarcie na remis

W pierwszym sparingu letniego okresu przygotowawczego „Niebiescy” zremisowali na wyjeździe z czwartoligową Odrą Wodzisław Śląski 2:2.

Pierwszy sprawdzian

W sobotę piłkarze Ruchu rozegrają pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Berety będzie Odra Wodzisław Śląski.

Huta Mocy gra z Ruchem

Do grona Partnerów naszego Klubu dołączyła Huta Mocy, oferująca odżywki i suplementy diety, akcesoria oraz odzież sportową. Witamy w Niebieskim zespole!

Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu

Zgodnie z zapowiedzią Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch wsparło Klub darowizną w wysokości 20 tysięcy złotych. Dziękujemy!

Inauguracja jednak 1 sierpnia?

Opolski Związek Piłki Nożnej, który w sezonie 2020/2021 będzie zarządzać trzecią grupą III ligi, wydał komunikat w sprawie rozgrywek.

Nie żyje Janusz Wiecha

Z wielkim żalem informujemy, że w wieku 70 lat zmarł Janusz Wiecha, który przez dekadę prowadził kawiarenkę klubową na stadionie przy Cichej.