Aktualności

Sparing ze Śląskiem w TV

Zapraszamy do oglądania transmisji z sobotniego meczu kontrolnego, w którym „Niebiescy” zmierzą się na Kresach ze Śląskiem II Wrocław.

Gramy z WOŚP!

Na aukcję trafiła koszulka meczowa Ruchu z podpisami całej drużyny, a także unikatowy medal jubileuszowy z rocznikiem 1989. Zysk z licytacji trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Znicz w miejsce „Zdzichów”

W planie zimowych sparingów „Niebieskich” doszło do jednej zmiany. Zamiast z Ruchem Zdzieszowice podopieczni trenera Łukasza Berety zmierzą się za tydzień ze Zniczem Kłobuck.

Trening w hali, sesja i podpisanie kontraktu [KULISY]

W środę przy Cichej sporo się działo. „Niebiescy” trenowali w hali, kilku zawodników wzięło udział w sesji zdjęciowej, a kolejny wychowanek Ruchu związał się z Klubem profesjonalnym kontraktem. Zobaczcie kulisy tego dnia!

Wojtek z kontraktem

17-letni Mateusz Wojtek, wychowanek Akademii Piłkarskiej Ruchu, związał się z Klubem pierwszą profesjonalną umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 r.

Trening w hali [FOTO]

Drużyna Ruchu odbyła dziś trening w hali przy ul. Dąbrowskiego. Zapraszamy do oglądania zdjęć z zajęć. Autorem galerii jest Tomasz Stefanik.

U13: Powołania na konsultację

Śląski Związek Piłki Nożnej powołał zawodników na konsultację szkoleniową rocznika 2008. Wśród nominowanych znalazło się trzech graczy Akademii Piłkarskiej Ruchu.

Pierwszy sprawdzian

W sobotę piłkarze Ruchu rozegrają pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Berety będą rezerwy Śląska Wrocław.

„Historia Ruchu Chorzów” sportową książką roku?

Przypominamy, że trwa głosowanie na sportową książkę roku. Wśród nominowanych pozycji znalazła się „Historia Ruchu Chorzów. Tom I. Część 1” autorstwa Andrzeja Godoja, Piotra Kowalika i Damiana Sifczyka.

U19: Rywale w lidze makroregionalnej

Juniorzy starsi Ruchu przygotowują się do startu w rozgrywkach makroregionalnych. Sprawdzamy z kim będą rywalizować „Niebiescy” wiosną.