Mecz na szczycie w TV!

W najbliższą sobotę przy Cichej dojdzie do niezwykle emocjonującego spotkania na szczycie III ligi. Prowadzący w tabeli „Niebiescy” zmierzą się z wiceliderem, Ślęzą Wrocław. Mecz można obejrzeć na żywo tylko u nas!

Transmisja prowadzona będzie w systemie pay-per-view, z użyciem dwóch kamer, systemu powtórkowego, w jakości Full HD i z udziałem dwóch komentatorów. Koszt dostępu wynosi 15 zł. TUTAJ możecie zobaczyć jak wyglądały realizacje poprzednich spotkań.

KUP DOSTĘP DO TRANSMISJI

Spotkanie ze Ślęzą zostanie rozegrane w najbliższą sobotę przy Cichej. Początek o godz. 18:00. Włącz „Niebieskie” emocje!


Przypominamy, że w naszej ofercie wciąż dostępne są e-karnety.

UWAGA!
Przypominamy, że Karnetowicze mają bezpłatny dostęp do transmisji!

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI ZAKUPU DOSTĘPU DO TRANSMISJI:

Krok 1
Utworzenie konta (jeśli posiadasz już konto, przejdź do kroku 4). Wchodzimy na www.tv.ruchchorzow.com.pl. Klikamy „utwórz konto” w module logowania.

Krok 2
Wypełnij formularz rejestracyjny wpisując przynajmniej imię, adres e-mail oraz uzupełniając pole „weryfikacja kodu” czterema cyframi odczytanymi z obrazka powyżej. Jeżeli nie jesteś w stanie odczytać czterech cyfr, kliknij ikonkę odświeżenia obrazka, aby wygenerować inny, łatwiejszy do odczytania.

Krok 3
Po utworzeniu konta system nada nowe hasło do konta. Hasło zostanie wyświetlone powyżej oraz wysłane na Twój adres e-mail. Przy pierwszym logowaniu na nowe dane zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu serwisu. System poprosi również o zmianę wygenerowanego hasła na inne. Od tej pory do serwisu będziesz się logował hasłem ustanowionym przez Ciebie w tym kroku.

Krok 4
Po zalogowaniu do przejdź na stronę „Najbliższe transmisje”, aby wykupić transmisję. Przy wybranym meczu znajduje się przycisk „Kup transmisję”, jego kliknięcie przekierowuje do serwisu przelewy24 w celu opłacenia zamówienia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w serwisie przelewy24.

Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu jej przez przelewy24 (może to się stać od razu po powrocie do serwisu www.tv.ruchchorzow.com.pl, ale może też potrwać dłużej) dostęp do transmisji zostanie aktywowany. Otrzymasz potwierdzenie e-mail, a ekran „Najbliższe transmisje” będzie uwzględniał tę, za którą zapłaciłeś.

Transmisje internetowe Ruchu Chorzów do sprawnego działania wymagają łącza internetowego pozwalającego na uzyskanie stabilnego transferu (download) minimum 5 mbps. W przypadku gdy łącze internetowe ma mniejszą szybkość transferu, system będzie starał się dostosować, obniżając jakość transmitowanego materiału.

Transmisje internetowe działają na większości urządzeń komputerowych takich jak komputery, tablety, telefony, telewizory z dostępem do Internetu. Jakość działania jest jednak uzależniona zarówno od szybkości transferu Internetu, jak i od mocy obliczeniowej urządzenia. W przypadku problemów z odbiorem na wybranym urządzeniu, problemów z logowaniem czy resetowaniem hasła, prosimy o kontakt pod adresem transmisje@ruchchorzow.com.pl.

KUP DOSTĘP DO TRANSMISJI

 

Data dodania: 2021-04-07