O rodzinie się pamięta… Niebieska Paczka dla Legend na Święta [WIDEO]

W okresie przedświątecznym po raz pierwszy przeprowadziliśmy przy Cichej akcję „Niebieska Paczka”. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Środki na ten cel chodziły z wpłat Kibiców oraz przychodów z tytułu sprzedaży klubowych gadżetów. W okresie od 1 do 10 grudnia 5% wartości każdej transakcji dokonanej w naszych sklepach trafiało na rzecz projektu. Za zebrane pieniądze we współpracy z kibicami przygotowaliśmy blisko 500 pakietów, które trafiły do najmłodszych kibiców „eRki”.

Ponadto wręczyliśmy świąteczne paczki zasłużonym piłkarzom, trenerom i pracownikom Ruchu. Część z naszych Legend odwiedziliśmy osobiście, część z radością ugościliśmy przy Cichej, do kolejnych staramy się dotrzeć. Obdarowywanie bliskich nam osób w okresie świąt jest zakorzenione w naszych tradycjach. Zrobimy wszystko, by ta normalność zagościła na stałe także w Ruchu.

Do wszystkich zaangażowanych w naszą akcję i każdemu z osobna składamy serdeczne podziękowania. Odbudowa Klubu na polach organizacyjnym i sportowym jest kluczowa, lecz równie ważna jest troska o odzyskanie godności i dobrego imienia marki, jaką jest Ruch, co każdego dnia staramy się czynić.

 

Data dodania: 2020-12-25