Ruch dla Kacpra

Ruch Chorzów to nie tylko boiskowa rywalizacja i sportowe emocje, to także społeczna odpowiedzialność, pomoc słabszym i potrzebującym. Nasz Klub podjął kolejne działanie charytatywne, którego celem jest pomoc dla 18-miesięcznego Kacpra, walczącego z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Otrzymujemy wiele wiadomości z prośbą o pomoc. Jedna z nich nadeszła od rodziców Kacpra, którzy zbierają środki na kosztowne leczenie syna. Postanowiliśmy podzielić się naszym sukcesem, a więc aplikacją, która „Niebieskim” przyniosła już kilkadziesiąt tysięcy złotych. Po konsultacjach ze Sportbonus zdecydowaliśmy o stworzeniu dedykowanej aplikacji #RatujeKacpra. Teraz każdy swoimi codziennymi zakupami może wspomóc leczenie chłopca.

– Jako pierwszy klub w Polsce wdrożyliśmy na taką skalę aplikację Sportbonus i osiągnęliśmy sukces. Cieszymy się, że nasza praca i doświadczenie może teraz pomóc w ratowaniu życia Kacpra. Wielkie podziękowania należą się tutaj Fundacji Kibica, która nieodpłatnie przygotowała aplikację dla Kacpra – mówi Tomasz Ferens, rzecznik prasowy Ruchu Chorzów.

– Każda pomoc czy gest wsparcia dla Kacpra jest dla nas ważny i za każdy jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy Ruchowi Chorzów i Fundacji Kibica za stworzenie nam kolejnej ścieżki pozyskiwania środków na leczenie Kacpra. Każdy grosz przybliża nas do realizacji naszego marzenia – powrotu syna do zdrowia – mówią rodzice Kacpra.

W ratowanie życia Kacpra zaangażowali się także m.in. Mateusz Damięcki, Artur Boruc, Flip Chajzer, Artur Szpilka czy Borys Szyc. Teraz do tego grona dołączają „Niebiescy”. Przypominamy, że wsparcie przez aplikację nic nie kosztuje! Wystarczy jedynie robić codzienne zakupy w aplikacji Kacpra, a do tego potrzebne są tylko chęci. Zachęcamy do pobierania aplikacji, dostępnej zarówno na system Android, jak i iOS:

POBIERZ:

Google Play

 AppStore

 

Data dodania: 2020-03-19