Mecz ze „Zdzichami” w TV

Trwa intensywna sprzedaż wejściówek na mecz z Ruchem Zdzieszowice. Kibiców, którzy nie mogą w sobotę pojawić się na stadionie, zapraszamy do oglądania transmisji z Cichej.

Transmisja prowadzona będzie w systemie pay-per-view. Koszt dostępu wynosi 10 zł. Mecz Ruchem Zdzieszowice zostanie rozegrany w najbliższą sobotę przy Cichej 6 w Chorzowie. Początek o godz. 15:00.

tv.ruchchorzow.com.pl

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

 

Krok 1

Utworzenie konta. Wchodzimy na tv.ruchchorzow.com.pl. Klikamy „utwórz konto” w module logowania.

 

Krok 2

Wypełnij formularz rejestracyjny wpisując przynajmniej imię, adres e-mail oraz uzupełniając pole „weryfikacja kodu” czterema cyframi odczytanymi z obrazka powyżej. Jeżeli nie jesteś w stanie odczytać czterech cyfr, kliknij ikonkę odświeżenia obrazka, aby wygenerować inny, łatwiejszy do odczytania.

 

Krok 3

Po utworzeniu konta system nada nowe hasło do konta. Hasło zostanie wyświetlone powyżej oraz wysłane na Twój adres e-mail. Przy pierwszym logowaniu na nowe dane zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu serwisu. System poprosi również o zmianę wygenerowanego hasła na inne. Od tej pory do serwisu będziesz się logował hasłem ustanowionym przez Ciebie w tym kroku.

 

Krok 4

Aby wykupić transmisję przejdź na stronę „Najbliższe transmisje”.

 

Przy wybranym meczu znajduje się przycisk „Kup transmisję”, jego kliknięcie przekierowuje do serwisu przelewy24 w celu opłacenia zamówienia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w serwisie przelewy24.

Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu jej przez przelewy24 (może to się stać od razu po powrocie do serwisu tv.ruchchorzow.com.pl, ale może też potrwać dłużej) dostęp do transmisji zostanie aktywowany. Otrzymasz potwierdzenie e-mail, a ekran „Najbliższe transmisje” będzie uwzględniał tę, za którą zapłaciłeś.

 

Transmisje internetowe Ruchu Chorzów do sprawnego działania wymagają łącza internetowego pozwalającego na uzyskanie stabilnego transferu (download) minimum 5 mbps. W przypadku gdy łącze internetowe ma mniejszą szybkość transferu, system będzie starał się dostosować, obniżając jakość transmitowanego materiału.

Transmisje internetowe działają na większości urządzeń komputerowych takich jak komputery, tablety, telefony, telewizory z dostępem do Internetu. Jakość działania jest jednak uzależniona zarówno od szybkości transferu Internetu, jak i od mocy obliczeniowej urządzenia. W przypadku problemów z odbiorem na wybranym urządzeniu prosimy o kontakt pod adresem: transmisjeruch@sportbase.pl, postaramy się pomóc.

 

Data dodania: 2019-10-10