Ta drużyna będzie się rozwijała [WIDEO]

– Cieszymy się, że wreszcie nadchodzi ta inauguracja. Jesteśmy dobrze przygotowani i czekamy na ten pojedynek – mówi przed spotkanie z Foto-Higieną Gać pomocnik „Niebieskich” Daniel Paszek.

– Wygrana na Skrze bardzo nas podbudowała i czekamy teraz na spotkanie ligowe. Nie ma co się śmiać, że to Foto-Higiena Gać. Zagrała dwa mecze i ma sześć punktów, dlatego trzeba podejść do nich z respektem. To jest dobra drużyna, która gra w piłkę, a nie tylko wybija. Zaczynamy z dwutygodniowym opóźnieniem i już na początku zmierzymy się z mocnym zespołem. Chcemy ten mecz wygrać i dobrze zacząć. Cieszymy się, że wreszcie nadchodzi ta inauguracja. Jesteśmy dobrze przygotowani i czekamy na ten pojedynek – mówi Daniel Paszek.

– Mamy dobry zespół. Już w Częstochowie dobrze to wyglądało. Na pewno takie zwycięstwo smakuje i wpłynęło pozytywnie na morale całej drużyny, bo wiadomo co działo się w klubie, jakie były zawirowania. De facto nie wiedzieliśmy co nas czeka, ale powiedzieliśmy sobie w szatni że zostajemy, walczymy i chłopaki nie odpuszczają. Mimo, że jest jeszcze sporo do poprawy, ale wierzę, że ta drużyna będzie się rozwijała z meczu na mecz – zakończył pomocnik „Niebieskich”.

 

 

Data dodania: 2019-08-14