Finał akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”

Na stadionie przy Cichej rozstrzygnęliśmy rywalizację chorzowskich szkół podstawowych w ramach akcji „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”.

Podczas finałowych rozgrywek działo się dużo zarówno na boisku, jak i na trybunach. Uczniowie rywalizowali pod względem sportowym, jak i kibicowskim. Chłopcy walczyli o kolejne bramki, a w przerwach między kolejnymi meczami dziewczyny prezentowały skomplikowane układy taneczne z elementami akrobatyki.

Całe wydarzenie podsumowało uroczyste zakończenie VIII edycji programu w roku szkolnym 2018/19. W rywalizacji sportowej najlepsza okazał się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 25, a kolejne miejsca na podium zajęły SP nr 21 i SP nr 17. Natomiast w kategorii „najlepszy doping” zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 25 przed SP nr 22 i SP nr 39. Uczestnicy otrzymali liczne nagrody drużynowe jak i indywidualne. Jedną z niespodzianek był fakt, że wyróżnienia wręczali obecni na evencie zawodnicy Ruchu: Tomasz Podgórski, Tomasz Foszmańczyk i Dominik Małkowski. Co ciekawe, „Mały” jeszcze kilka lat temu – jako uczeń – sam brał udział w tym przedsięwzięciu i odbierał nagrodę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i trzymamy kciuki za kolejne udane edycje projektu!

 

Data dodania: 2019-06-19