CADesigner zwiększa swoje zaangażowanie w klub!

Firma CADesigner, jeden z najważniejszych partnerów Ruchu i członek programu TBTR wchodzi z reklamą na koszulki Niebieskich.
Firma CADesigner od dwóch lat czynnie wspierała Ruch. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że od meczu z Olimpią Grudziądz ich zaangażowanie w klub widocznie wzrośnie.
Po pierwsze, logo CADesignera znajdzie się na tyle koszulki zastępując do końca sezonu logo Fasingu (spokojnie, Fasing nadal pozostaje z Ruchem), a po drugie - jak już pewnie wiecie - CADesigner został sponsorem sektora rodzinnego i znajdzie się również na koszulkach Simona.  

Kilka słów o samej firmie:
CADesigner Engineering Sp. z o.o. powstała 4 lipca 2013 r. W początkowym okresie działania firma funkcjonowała jako biuro projektowe oferując usługi inżynierskie. Z biegiem czasu zakres działalności firmy został poszerzony o etap produkcji, montażu i serwisu u klienta. Aktualnie priorytetem firmy jest wiodący udział w zakresie projektowania i produkcji przyrządów spawalniczych oraz komponentów dla taboru szynowego, maszyn rolniczych, budowlanych i użytkowych na terenie Polski i na rynkach zagranicznych.
 
 

Data dodania: 2019-03-09