Aktualności

Projektuj dla Ruchu!

Serdecznie zapraszamy do współpracy grafików, a także projektantów, rysowników i osoby zajmujące się rękodziełem.

Wydrukuj bilet!

Wszystkich kibiców wybierających się na wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała informujemy, że należy ponownie wydrukować bilet na mecz!

„Niebieski” rozkład jazdy

W ciągu najbliższego tygodnia drużyny Akademii Piłkarskiej oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego rozegrają 19 spotkań! Zobaczcie, kto z kim i gdzie zagra! Zachęcamy do kibicowania naszym młodym adeptom!

Podpisano umowę na promocję Miasta

W Urzędzie Miasta doszło do zawarcia umowy, zgodnie z którą przez najbliższe trzy miesiące Ruch będzie promował swoimi działaniami Miasto Chorzów.

Blue England wspiera Akademię Piłkarską

Wsparcie od kibiców Ruchu z Wysp Brytyjskich otrzymała także nasza Akademia Piłkarska!

Urodziny Prezesa

Prezes Zarządu Ruchu Chorzów obchodzi dziś urodziny. Seweryn Siemianowski przyszedł na świat dokładnie 45 lata temu!

Pracowity weekend oldbojów

Oldboje Ruchu uświetnili w miniony weekend dwie imprezy piłkarskie.

Bilety na mecz z Polonią Nysa

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny ligowy mecz na stadionie przy Cichej, w którym „Niebiescy” zmierzą się z Polonią Nysa. Zapraszamy do Strefy Kibica oraz do internetowego systemu sprzedaży!

„Idziu” liderem

Dzięki dwóm bramkom strzelonym w meczu z Lechią Zielona Góra, Mariusz Idzika wrócił na fotel lidera w klasyfikacji najlepszych snajperów trzeciej grupy III ligi.

Przy Cichej o 18:00

W odpowiedzi na liczne prośby i głosy kibiców, zdecydowaliśmy, że wszystkie domowe mecze Ruchu pozostałe do rozegrania w rundzie jesiennej III ligi będą rozpoczynać się o godz. 18:00.