Aktualności

Komentarze po sparingu [WIDEO]

O sparingu z Pniówkiem Pawłowice mówią trenerzy Chouan Ramon Rotsa i Krzysztof Warzycha oraz strzelec drugiej bramki dla Ruchu Mateusz Hołownia.

Nie znam jeszcze dobrze wszystkich kolegów

– Ciężko było o sytuacje, ale udało się strzelić – cieszył się Paweł Wojciechowski, który zdobył pierwszą bramkę dla Ruchu w zimowym okresie przygotowawczym.

„Zawodnicy są na dobrym poziomie”

Z trenerem Chouanem Ramonem Rotsą porozmawialiśmy o pierwszym zimowym sparingu, testowanych zawodnikach i zgrupowaniu w Kamieniu.

Przetarcie na remis

W pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym „Niebiescy” zremisowali 2:2 z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

Hiszpański na testach

W dzisiejszym sparingu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie wystąpi Fabian Hiszpański. 24-letni prawy obrońca będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy „Niebieskich”.

Start stowarzyszenia i premiera książki

We wtorek, 30 stycznia, swoje działanie oficjalnie zainauguruje nowe Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Ruch”. Tego dnia odbędzie się również premiera książki „Niebieskie Majstry”.

Przetarg unieważniony!

Nie najlepsze wieści dotarły z Centrum Przedsiębiorczości. Unieważniono przetarg na wyłonienie Inżyniera Kontraktu dla przebudowy stadionu przy Cichej. Opóźni się więc rozpoczęcie inwestycji.

Gramy z WOŚP!

Na aukcję trafiła koszulka meczowa Ruchu z podpisami całej drużyny. Zysk z licytacji trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Charytatywnie dla Julki [WIDEO]

Uczennice klasy 7A Szkoły Podstawowej nr 23 w Rudzie Śląskiej-Bykowinie zorganizowały akcję charytatywną na rzecz małej Julki Sabel. Wolontariuszki spotkały się dzisiaj przy Cichej z dziewczynką i jej rodzicami, aby przekazać zebrane pieniądze. Wzruszająca historia – zobaczcie film!

Zmiana terminu pierwszego sparingu

W pierwszej grze kontrolnej zimowego okresu przygotowawczego piłkarze Ruchu zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Mecz zostanie rozegrany w Kamieniu we wtorek, a nie w środę, jak pierwotnie planowano.