Aktualności

Rezygnacja Janusza Patermana

Zarząd Ruchu Chorzów informuje, iż w dniu 21 maja 2019 roku pan Janusz Paterman złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki ze skutkiem na dzień złożenia oświadczenia.

Nabory do IV klasy! Dodatkowe terminy

Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów SA oraz Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów zapraszają na testy naborowe do IV klasy szkoły podstawowej.

Mija 80 lat od debiutu legendarnej „Omegi”!

21 maja 1939 r. podczas meczu Ruchu z Union Touring Łódź na stadionie przy Cichej po raz pierwszy uruchomiono słynny zegar „Omega”, który odmierza czas na chorzowskim obiekcie.

10 goli w jednym meczu? Tego mógł dokonać tylko „Ezi”!

Dokładnie 80 lat temu Ernest Wilimowski ustanowił rekord ligi, który wydaje się nie do pobicia! W spotkaniu z Union Touring Łódź strzelił aż 10 goli!

U’15: Powołanie dla Starzyńskiego

Trener reprezentacji Polski do lat 15 ogłosił kadrę na towarzyski turniej w Finlandii. Wśród nominowanych znalazł się Piotr Starzyński z Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów.

Walski i Obst odchodzą z Ruchu

Wygasający z końcem czerwca kontrakt z Michałem Walskim nie będzie przedłużony. Z kolei umowa Roberta Obsta została rozwiązana za porozumieniem stron. Obaj zawodnicy opuszczają Cichą.

Mecz podsumowaniem rundy

Spotkanie z Pogonią Siedlce podsumowuje kapitan „Niebieskich” Tomasz Podgórski.

Na ziemię powaleni wstajemy, nie giniemy

O kończącym sezon meczu Pogoni Siedlce z Ruchem mówią trenerzy obu zespołów, Marcin Prasoł i Karol Michalski.

Smutne pożegnanie z ligą

W ostatniej kolejce sezonu 2018/2019 „Niebiescy” przegrali na wyjeździe z Pogonią Siedlce 0:1 i zakończyli rozgrywki II ligi na ostatnim miejscu w tabeli.

Pogoń – Ruch [TRANSMISJA]

Zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji z dzisiejszego wyjazdowego meczu z Pogonią Siedlce, którym Ruch zakończy sezon 2018/2019.