Aktualności

„Grzybek” nieczynny

Informujemy, że w czwartek i piątek Strefa Kibica na stadionie przy Cichej będzie zamknięta. Nie będzie również działał nasz sklep internetowy. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Inauguracja sezonu 3 sierpnia

Poznaliśmy termin pierwszego meczu Ruchu w sezonie 2019/2020.

Znamy ostatniego rywala

Poznaliśmy ostatniego sparingpartnera „Niebieskich” w letnim okresie przygotowawczym. Próbą generalną dla podopiecznych trenera Łukasza Berety będzie starcie z czwartoligowymi rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Juniorzy wrócili do treningów. Zmiany w sztabach

Mateusz Michalik został trenerem drużyny juniorów U'19. Z kolei za zespół U'17 będzie odpowiadał Paweł Drapała.

Pomagamy Adamowi!

Zwracamy się z apelem o wsparcie Adama Szymańskiego, wielkiego kibica Ruchu ze Świętochłowic, który walczy o powrót do zdrowia, a także o powrót na trybuny stadionu przy Cichej!

Kondolencje

W głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ojca Marcina Michalika, Członka Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów SA, Wiceprezydenta Miasta Chorzów.

W sobotę wyjazd na Suche Stawy

Poznaliśmy dokładny termin i miejsce rozegrania kolejnego letniego sparingu „Niebieskich”, w którym podopieczni trenera Łukasza Berety zmierzą się z Hutnikiem Kraków.

Akredytacje stałe na sezon 2019/2020

Wszystkich dziennikarzy i przedstawicieli mediów informujemy, że można już składać wnioski o akredytacje stałe na domowe mecze Ruchu w sezonie 2019/2020.

Lipp pojechał do Londynu!

15-letni Mateusz Lipp z Akademii Piłkarskiej Ruchu rozpoczął dziś 10-dniowe testy w słynnym Arsenalu Londyn!

Zgrywamy się

– Można było lepiej się pokazać – stwierdził po końcowym gwizdku meczu z Szombierkami strzelec jedynej bramki dla „Niebieskich”, Adrian Dąbrowski.