Aktualności

Zdjąć klątwę!

„Niebiescy” niemal połowę swoich bramek stracili w ostatnich 10 minutach spotkania. W dwóch ostatnich meczach tracili punkty dosłownie w ostatnich sekundach. Czy los w końcu uśmiechnie się do Ruchu? W niedziele w Siedlcach chorzowianie zmierzą się z Pogonią. Początek o godz. 16:00.

„Bez tego nie idzie żyć” [WIDEO]

TVP Katowice odwiedziła stadion przy Cichej i przygotował materiał o Pani Reni, która od 23 lat opiekuje się strojami „Niebieskich”.

LWJS: „Niebiescy” lepsi od GKS Katowice! Hat-trick Szkucika!

W meczu 7. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów starszych drużyna Ruchu pokonała GKS Katowice 3:1. Wszystkie bramki dla „Niebieskich” zdobył Kamil Szkucik.

Kolejna „Niebieska lekcja historii”

Podopieczni Fundacji Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II w Świętochłowicach wzięli udział w „Niebieskiej lekcji historii” na stadionie Ruchu.

Cennik biletów na mecz z Miedzią

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz 10. kolejki Nice 1 Ligi, w którym Ruch zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

Znamy arbitra meczu z Pogonią

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę 10. kolejki Nice 1 Ligi. Zaplanowane na niedzielę starcie Pogoni Sedlce z Ruchem poprowadzi sędzia Łukasz Szczech z Kobyłki koło Warszawy.

Raport kartkowy

W meczu z Pogonią Siedlce jedynym piłkarzem „Niebieskich” zagrożonym pauzą w kolejnym spotkaniu będzie Bojan Marković.

Zmiany w Zarządzie

Michał Dubiel zrezygnował z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji. W związku z powyższym wystosował pismo do Zarządu i Kibiców, które publikujemy w całości. Panu Prezesowi Michałowi Dubielowi serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wierzymy, że nasze drogi nie rozchodzą się całkowicie.

Akredytacje na mecz z Miedzią

Wszystkich dziennikarzy i przedstawicieli mediów informujemy, że można już składać wnioski akredytacyjne na spotkanie 11. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Ruchem a Miedzią Legnica.

Urodziny „Niebieskich” Mistrzów

Aż trzech byłych graczy Ruchu obchodzi dziś urodziny. 20 września na świat przyszli Henryk Bolesta, Krzysztof Kajrys i Leszek Wrona. Cała trójka zdobywała z „Niebieskimi” mistrzowskie tytuły!