Aktualności

Mecz z Olimpią Grudziądz w TV

W związku z remontem sektora gości na stadionie w Grudziądzu, kibice Ruchu nie będą mogli stawić się na środowym meczu z Olimpią w zorganizowanej grupie. Zapraszamy więc wszystkich fanów do oglądania bezpośredniej transmisji z tego spotkania.

CLJ U’17: Udana inauguracja

W pierwszej kolejce nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów U’17 drużyna Ruchu pokonała na własnym terenie Stilon Gorzów Wielkopolski 6:2. Aż cztery bramki dla „Niebieskich” zdobył Lucjan Klisiewicz, a czterema asystami popisał się Bartłomiej Korbecki.

Akredytacje na mecz z Olimpią Elbląg

Dziennikarzy i przedstawicieli mediów informujemy, że można składać wnioski akredytacyjne na spotkanie 7. kolejki II ligi pomiędzy Ruchem a Olimpią Elbląg.

U’18 Remis był blisko

W doliczonym czasie gry drużyna Ruchu U'18 stracila decydującą bramkę w meczu wyjazdowym przeciwko PGE GKS Bełchatów. Niebiescy przegrali 3:2.

Kulisy meczu z Bełchatowem

Fragment pokazujący scenki z sektora rodzinnego robi mocne wrażenie. Klub z takimi kibicami nie musi się martwić o swoją przyszłość.

Piękny gol Bogusza, świetne parady Lecha

Prezentujemy skrót piątkowego meczu naszej drużyny z PGE GKS Bełchatów.

Uczymy się cały czas

Trener Dariusz Fornalak pytany w trakcie konferencji o grę Kamila Lecha przeciwko PGE GKS Bełchatów, jego dobre interwencje i obroniony rzut karny, odpowiedział:

Niedosyt, niedosyt, jeszcze raz niedosyt

W trakcie konferencji prasowej komentując występy swoich zespołów obaj trenerzy tak samo rozpoczynali swoje wypowiedzi.

Po meczu powiedzieli

Macieja Urbańczyka i Kamila Lecha, udających się po meczu do szatni, poprosiliśmy o gorący komentarz do dopiero co zakończonego spotkania. Oto co usłyszeliśmy.

Dwa w jednym

Jeśli jakiś kibic przegapił mecze Ruchu ze Skrą Częstochowa i Górnikiem Łęczna, to oglądając spotkanie z PGE GKS Bełchatów mógł mieć wrażenie, że właśnie odrabia zaległości i uczestniczy w obu meczach jednocześnie. Pierwsza połowa przypominała bowiem spotkanie ze Skrą, a druga horror w Łęcznej.