Aktualności

Wójtowicz piłkarzem meczu ze Zniczem

Serwis InStat opracował raport po meczu Znicz Pruszków - Ruch Chorzów. Wynika z niego, że najlepszym zawodnikiem gospodarzy był wahadłowy Tomasz Wójtowicz.

Zboralscy Nieruchomości z umową partnerską z Ruchem!

Grono Partnerów Biznesowych Ruchu Chorzów zyskało kolejne solidne wzmocnienie. Na współpracę z Klubem zdecydowała się bowiem firma - Zboralscy Group pod wodzą Anity Baranowskiej i Szymona Zboralskiego.

Janoszka: "Musimy się jak najszybciej obudzić"

W sobotę Ruch zaliczył drugą porażkę w sezonie, dlatego kibice zaczynają martwić się, czy nie jest to początek poważniejszego kryzysu. Jeden z najbardziej doświadczonych graczy uważa, że za wcześnie na używanie takich stwierdzeń.

Ruszają przygotowania do meczu z Olimpią

Po wolnym poniedziałku, dziś drużyna Ruchu Chorzów wróciła do treningów, rozpoczynając tym samym przygotowania do meczu 15. kolejki eWinner II ligi z Olimpią Elbląg. Co ich czeka?

Radiowe wieści z Cichej w Radio Fest (25.10.2021)

W ramach współpracy pomiędzy Radiem Fest a Ruchem Chorzów co poniedziałek emitowana jest audycja "Radiowe wieści z Cichej". Gościem wczorajszego programu był Kuba Kurzela.

Zareklamuj się na bandach LED podczas meczu z Olimpią

Przed zespołem Ruchu Chorzów kolejny ligowy mecz, który będzie transmitowany na żywo na antenie Telewizji Polskiej. To doskonała okazja, by zareklamować swoje produkty lub usługi na bandach LED blisko ćwierć miliona widzom!

Kulisy meczu ze Zniczem [WIDEO]

Zapraszamy do oglądania materiału filmowego, zawierającego kulisy sobotniego meczu 14. kolejki eWinner II ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a Ruchem Chorzów.

Dziś "Dzień kundelka". Zobacz "Niebieskie propozycje"

25 października obchodzimy nieformalny polski "Dzień kundelka". Idealnie święto to wpisuje się we wciąż trwającą przy Cichej 6 akcję "Chorzowskie psy 2021".

Centrum szkolenia: Raport z weekendu (23-24 października)

Prezentujemy coponiedziałkowy raport, zawierający wyniki i krótkie opisy poczynań zawodników Ruchu Chorzów, występujących pod szyldem Centrum Szkolenia. Sprawdźcie, jak poszło ekipom z Akademii Piłkarskiej i Uczniowskiego Klubu Sportowego.

Znicz - Ruch [STATYSTYKI]

Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Wielki Ruch sztab szkoleniowy dysponuje dostępem do uznanego na całym świecie programu analitycznego InStat. Poniżej prezentujemy statystyki drużynowe po meczu Znicz - Ruch.