Zwycięski baraż w obiektywie [FOTO]

Zapraszamy do oglądania zdjęć z barażowego spotkania z Radunią Stężyca. Galerię przygotował Tomasz Stefanik.

Bilety na finał baraży [CENNIK]

Ruszyła sprzedaż biletów na finałowy mecz baraży o awans do I ligi. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

W finale z Motorem

Rywalem Ruchu w finale baraży o awans do I ligi będzie Motor Lublin. Mecz już w najbliższą niedzielę na Cichej.

„Wytrzymaliśmy ciśnienie”

– Cieszę się, że wygrała drużyna, która ma w sobie więcej pokory – mówił po barażowym zwycięstwie kapitan Ruchu, Tomasz Foszmańczyk.

Zwycięska bramka Szczepana i radość po golu [WIDEO]

Niesamowitych emocji dostarczył nam barażowy mecz z Radunią. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W jej końcówce zwycięskiego gola zdobył Daniel Szczepan.

„Druga połowa w niedzielę” [WIDEO]

– Musimy tonować nastroje, znów się wyciszyć, zregenerować. To dopiero pierwsza połowa, druga w niedzielę – mówił trener Jarosław Skrobacza na konferencji prasowej po meczu z Radunią Stężyca.

„Niebiescy” w finale baraży!

W meczu I rundy baraży o awans do I ligi „Niebiescy” pokonali po dogrywce Radunię Stężyca 1:0. Decydującą bramkę zdobył w 118. minucie Daniel Szczepan. W niedzielę finał!

Gdzie oglądać baraż z Radunią?

„Niebiescy” zagrają dziś z Radunią Stężyca w spotkaniu I rundy baraży o awans do I ligi. Kibiców, którzy nie mogą pojawić się na stadionie, zachęcamy do oglądania transmisji meczu.

Kulisy meczu z Hutnikiem [WIDEO]

Przed barażem z Radunią wracamy na moment do kończącego sezon zasadniczy meczu z Hutnikiem Kraków. Zobaczcie, jak to spotkanie wyglądało od kuchni.

CZAS NA SZPIL: Ruch – Radunia Stężyca [WIDEO]

Barażowe spotkanie z Radunią Stężyca zapowiadamy w kolejnym odcinku programu CZAS NA SZPIL. Zapraszamy do oglądania!