Kulisy zwycięstwa za Stomilem [WIDEO]

Długo przyszło nam czekać na kulisy zwycięskiego meczu Ruchu, ale wreszcie się doczekaliśmy! Miłego oglądania!

Kamień z serca

Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się młody skrzydłowy Ruchu, Kamil Słoma. Ze Stomilem postawił kropkę nad „i” strzelając trzecią bramkę. Co miał do powiedzenia po spotkaniu?

Zagraliśmy bardzo mądrze

– Bardzo się cieszymy z tych trzech punktów, ale od jutra myślimy już o kolejnym meczu. Nadal jesteśmy na minusie – podkreślał kapitan Ruchu Maciej Urbańczyk.

Był lekki stres

W zespole Ruchu zadebiutowało dziś trzech nowych zawodników. Jednym z nich był 19-letni lewy obrońca Mateusz Hołownia. Co powiedział na gorąco po zwycięstwie ze Stomilem?

Złapaliśmy oddech

– Chłopakom należą się gratulacje. Dzisiaj się cieszymy, ale od jutra myślimy tylko o wtorkowym starciu z Podbeskidziem – mówił po zwycięstwie ze Stomilem trener Ruchu Krzysztof Warzycha.

To nam da przewagę

Niezwykle udany debiut w barwach Ruchu zaliczył Vilim Posinković, autor gola i asysty. Nowy napastnik chorzowian był po meczu bardzo szczęśliwy.

Przełamanie w dobrym stylu

Chciałoby się napisać: wreszcie! Chorzowianie po dobrym meczu zasłużenie pokonali Stomil Olsztyn 3:1 pomimo tego, że niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu.

U’18: Powołanie dla Kulejewskiego!

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 18 Wojciech Tomaszewski powołał zawodników na towarzyski turniej we Francji. Wśród nominowanych znalazł się obrońca Ruchu Bartłomiej Kulejewski.

Setla wraca do Ruchu

Po rocznej przerwie Adam Setla ponownie założy koszulkę z „eRką” na piersi. Niespełna 25-letni napastnik związał się z „Niebieskimi” dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Znamy arbitra piątkowego meczu

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę sędziowską 4. kolejki Nice 1 Ligi. Piątkowe spotkanie pomiędzy Ruchem a Stomilem Olsztyn poprowadzi Marek Opaliński z Lubina.