Aktualności

„Szkocja” sektora rodzinnego [WIDEO]

Niesamowite rzeczy dzieją się w sektorze rodzinnym przy Cichej! Podczas meczu z Gryfem Niebieskie Bajtle zaprezentowały popularną „Szkocję”, a razem z nimi cały stadion! Zobaczcie próbkę możliwości młodych fanatyków.

CLJ U’18: Remis w Białymstoku

Drużyna Ruchu występująca w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U’18 zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 3:3, tracąc zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

CLJ U’17: Derby dla Ruchu!

W meczu na szczycie Centralnej Ligi Juniorów U’17 „Niebiescy” pokonali przy Cichej Górnika Zabrze 4:2! Łupem bramkowym podzielili się Lucjan Klisiewicz, Mateusz Lipp i Bartłomiej Korbecki.

Skrót meczu z Gryfem [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia bramek i najciekawszych akcji spotkania z Gryfem Wejherowo zakończonego remisem 1:1.

Szacun dla kibiców!

– Fajnie było wrócić do Chorzowa. Jeszcze nie miałem okazji podziękować tym kibicom, którzy mnie wspierali po kontuzji – mówił po meczu Adrian Liberacki, który w poprzednim sezonie był zawodnikiem „Niebieskich”.

Brakowało koncentracji

– Musimy zdobywać trzy punkty, zwłaszcza, kiedy prowadzimy grę praktycznie przez większość meczu – podkreślał Artur Balicki po końcowym gwizdku spotkania z Gryfem Wejherowo.

Zawiodła skuteczność

– Mieliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy ten mecz spokojnie sobie zamknąć wcześniej – mówił po spotkaniu z Gryfem rozczarowany Wojciech Kędziora.

Kolejny raz nie zamknęliśmy meczu

– W tym meczu zrobiliśmy dużo, żeby wygrać, ale nie zrobiliśmy wszystkiego – mówił po remisie z Gryfem trener Ruchu Dariusz Fornalak.

Znowu remis...

W meczu 11. kolejki II ligi Ruch zremisował na własnym terenie z Gryfem Wejherowo 1:1. Kolejny niedosyt przy Cichej...

Zapraszamy na derby!

Sobota będzie stała pod znakiem walki naszych drużyn o kolejne punkty w Centralnych Ligach Juniorów. W rozgrywkach U’17 czekają nas derby z Górnikiem Zabrze!