Aktualności

Konerencja przed derbami [WIDEO]

Na stadionie GKS-u odbyła się przedderbowa konferencja prasowa. O zbliżającym się meczu mówili trenerzy obu zespołów - Chouan Ramon Rotsa i Piotr Mandrysz - oraz byli świetni napastnicy derbowych rywali - Krzysztof Warzycha i Jan Furtok.

U’17: Wygrana z Cyprem. Kolejny występ Bogusza

W swoim drugim meczu turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy reprezentacja Polski dla lat 17 pokonał Cypr 1:0. W zespole biało-czerwonych wystąpił Mateusz Bogusz z Ruchu.

Akredytacje na mecz z Odrą

Wszystkich dziennikarzy i przedstawicieli mediów informujemy, że można już składać wnioski akredytacyjne na spotkanie 15. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Ruchem a Odrą Opole.

Zapraszamy po bilety na mecz z Odrą!

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz 15. kolejki Nice 1 Ligi, w którym Ruch zmierzy się z Odrą Opole. Tego spotkania nie zobaczycie w telewizji!

Decyzja Komisji Dyscyplinarnej

Na czwartkowym posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej zapadła decyzja w sprawie zachowania kibiców naszego Klubu podczas meczu z Rakowem.

Zagłosuj w 5. Budżecie Obywatelskim Chorzowa!

Aż 2 mln 640 tys. zł. przeznaczył Urząd Miasta Chorzowa na realizację projektów zgłoszonych przez samych mieszkańców w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego! Co konkretnie zostanie zrealizowane? O tym zadecydują mieszkańcy w głosowaniu, które potrwa do 27 października.

Mecz z Puszczą od kuchni [WIDEO]

Czas na obowiązkową pozycję w naszych pomeczowych materiałach. Zobaczcie kulisy spotkania w Niepołomicach.

Kuba Kurzela spikerem sezonu!

W Kielcach odbyła się XVII edycja Konferencji „Bezpieczny Stadion”, podczas której spiker Ruchu, Jakub Kurzela otrzymał wyróżnienie za „wzorowe podejście do wykonywanych obowiązków w sezonie 2016/2017”. W klasyfikacji ligowych spikerów Kuba zajął 1. miejsce! Gratulujemy!

Znamy arbitra derbów

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę meczów 14. kolejki Nice 1 Ligi. Zaplanowane na niedzielę spotkanie „Niebieskich” z GKS Katowice poprowadzi Dominik Sulikowski.

„Idealna okazja, by się zrewanżować”

– Przeanalizujemy błędy ze spotkania z Puszczą i postaramy się je poprawić przed derbami – mówi kapitan Ruchu, Maciej Urbańczyk.