Aktualności

Skrót meczu z Foto-Higieną [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia bramek i najciekawszych akcji sobotniego meczu z Foto-Higieną Gać, wygranego przez Niebieskich 4:1.

Wykonaliśmy swoje założenia

Mariusz Idzik bardzo szybko wysunął się na prowadzenie wśród strzelców bramek dla Ruchu w nowym sezonie. Dziś dwukrotnie pokonywał bramkarza Foto-Higieny Gać i na koncie ma już łącznie 3 gole.

Mam się nie przejmować

W zespole Ruchu – od razu w wyjściowym składzie – zadebiutował dziś Tomasz Neugebauer. Jak 17-latek skomentował swój występ?

Robiliśmy swoje

– Był to mecz walki, na który byliśmy dobrze przygotowani – mówi Konrad Kasolik po wygranej w Gaci.

Chcieliśmy się odegrać [WIDEO]

Po końcowym gwizdku meczu w Gaci trener Łukasz Bereta mógł cieszyć się z kolejnych trzech punktów swojego zespołu. Posłuchajcie, jak ocenił spotkanie.

Dominacja i pewne zwycięstwo

„Niebiescy” mają na koncie już dwie wygrane w nowym sezonie III ligi. Podopieczni trenera Łukasza Berety pokonali na wyjeździe Foto-Higienę Gać 4:1.

Piotr Starzyński przechodzi do Wisły

Pomocnik Piotr Starzyński żegna się z Ruchem. 16-latek na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do występującej w Ekstraklasie Wisły Kraków.

MAREX w drużynie Ruchu

Do grona Partnerów Ruchu dołączyła chorzowska firma „MAREX”. Witamy w „Niebieskim” zespole!

Ważna informacja!

Przypominamy, że w dniu meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów i karnetów.

Wieści z „Grzybka” #3 [WIDEO]

Wraz z naszą kamerą sprawdzamy, jakie nowe „Niebieskie” gadżety trafiły do Strefy Kibica przy Cichej. Oglądajcie do końca. Będzie mała zabawa i ważne informacje dotyczące meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski.