Aktualności

Pomagamy Arturowi Leszkowi! Ostatnie godziny zbiórki! [WIDEO]

Wszystkich kibiców Ruchu zachęcamy do wsparcia Artura Leszka, niepełnosprawnego fana „Niebieskich” z Siemianowic Śląskich, który zbiera pieniądze na II etap specjalistycznej rehabilitacji.

Rotsa z Ruchem, Ruch z Rotsą

W związku z pojawiającymi się w niektórych mediach i portalach społecznościowych informacjami odnośnie zmian w sztabie szkoleniowym Ruchu Chorzów, informujemy, że trenerem pierwszej drużyny jest i będzie Chouan Ramon Rotsa. Żadne zmiany nie zaszły także wśród jego najbliższych współpracowników.

Kulisy meczu z „Góralami” [WIDEO]

Celebrytka Renia, wizyta „Ecika” i gość z Reichu – zobaczcie, jak od kuchni wyglądało spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Z Chojniczanką 11 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zatwierdził zmianę terminu ligowego meczu z Chojniczanką. Spotkanie zostanie rozegrane przy Cichej 11 kwietnia.

Ruszyła operacja „derby”

Drużyna Ruchu rozpoczęła przygotowania do derbowego meczu z GKS Tychy.

Wspomnienie Józefa Gomolucha

18 dzień marca to okazja do przypomnienia postaci Józefa Gomolucha, wybitnego piłkarza Ruchu. Mistrz Polski z 1968 r. świętowałby dziś 79. urodziny...

Sparing z Czechami

Wobec przełożonego meczu ligowego z Chojniczanką, drużyna Ruchu rozegra sparing z czeskim MFK Frydek-Mistek.

Skrót meczu z Podbeskidziem [WIDEO]

„Niebieskim” nie udało się w sobotę zdobyć kolejnych punktów w rozgrywkach Nice 1 Ligi. Przy Cichej przegrali 0:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów spotkania.

60. urodziny „Józika”

Swoje święto obchodzi dziś Józef Nowak. Legendarny pomocnik Ruchu, Mistrz Polski z 1989 r., przyszedł na świat dokładnie 60 lat temu.

Z Tychami w Wielki Piątek?

Ustalono plan transmisji meczów 24. kolejki Nice 1 Ligi. Tym samym poznaliśmy termin rozegrania derbowego spotkania pomiędzy GKS Tychy a Ruchem.