Aktualności

Powrotu do Ekstraklasy

W piątek, 14 grudnia w kawiarence klubowej Ruchu, na dorocznym, przedświątecznym spotkaniu znanym w całym piłkarskim środowisku jako Niebieska Wigilia na Cichej, spotkali się członkowie i przyjaciele wielkiej Niebieskiej Rodziny. Najczęściej powtarzające się życzenie dotyczyło szybkiego powrotu do Ekstraklasy.

Adwentowe promocje #14

Tylko dzisiaj w promocyjnych cenach kupicie piersiówki i zapalniczki benzynowe!

Urodziny Ireneusza Malchera

Swoje święto obchodzi dziś trzykrotny Mistrz Polski w barwach Ruchu, były kapitan „Niebieskich”. Ireneusz Malcher urodził się dokładnie 66 lat temu.

Gol Balickiego kandydatem do bramki jesieni!

Piękna przewrotka Artura Balickiego z meczu ze Stalą Stalowa Wola została nominowana do tytułu bramki jesieni w II lidze.

Adwentowe promocje #13

W naszym adwentowym kalendarzu czas na trzynastą część promocji! Tylko dzisiaj wszystkie skarpety kupicie 20% taniej! Karnetowicze niezmiennie z rabatem 25%.

Nie chodziło o pieniądze, lecz o zasady

Oświadczenie Zarządu Ruchu Chorzów SA.

Adwentowe promocje #12

Tylko dzisiaj książki tańsze o 20%!

Plan przygotowań do rundy wiosennej

Poznaliśmy szczegóły zimowego okresu przygotowawczego drużyny Ruchu. „Niebieskich” czeka pracowita zima. Przy Cichej zaplanowano dwa zgrupowania oraz serię gier kontrolnych.

Urodziny Mamii Dżikii

Swoje święto obchodzi dziś jeden z najlepszych obcokrajowców w historii Ruchu, Mamia Dżikia. Gruzin urodził się dokładnie 43 lata temu!

Adwentowe promocje #11

W ramach akcji adwentowych promocji mamy dla Was kolejną propozycję! Tylko dzisiaj proporczyki tańsze o 20%! Z kolei rabat dla karnetowiczów wynosi 25%. Zapraszamy!