Aktualności

Stać nas na lepszą grę

– Wierzę, że drużyna do środy dojdzie do siebie. Wierzę w tych chłopaków – mówił po porażce ze Stalą trener Chouan Ramon Rotsa.

Nie mamy z tego nawet punktu

„Niebiescy” po słabej pierwszej połowie w drugiej się obudzili, ale to nie wystarczyło. Co po meczu mówił kapitan zespołu, Maciej Urbańczyk?

Komentarze po meczu ze Stalą [WIDEO]

Zobaczcie, co do powiedzenia po meczu mieli kapitan Ruchu i trenerzy obu zespołów.

To nic nie dało

Piękny gol nic nie daje, jeśli przegrywa się spotkanie. Brazylijczyk Mello pomimo kapitalnej bramki po meczu był daleki od zadowolenia.

Skrót meczu ze Stalą [WIDEO]

Sytuacji w dzisiejszym meczu nie brakowało. Najciekawsze zobaczycie w skrócie przygotowanym przez telewizję Polsat Sport.

Porażka po szalonym meczu

To był prawdziwy festiwal niewykorzystanych sytuacji. Obie ekipy stworzyły sobie masę okazji. Stal wykorzystała o jedną więcej i wygrała 2:1.

Rocznica trzeciego tytułu

Dziś mijają dokładnie 82 lata od zdobycia przez Ruch trzeciego w historii Mistrzostwa Polski! Hajduczanie uzyskali tytuł dzięki remisowi z Cracovią w ostatniej kolejce sezonu oraz porażce Pogoni Lwów z poznańską Wartą.

Wszyscy na Cichą!

Dlaczego warto odwiedzić dziś wieczorem chorzowski stadion?

Zbieramy nakrętki – pomagamy Julce!

Jeśli wybieracie się na dzisiejszy mecz ze Stalą, koniecznie zabierzcie ze sobą nakrętki i zostawcie je w Strefie Kibica. W ten sposób pomożecie 1,5-rocznej Julce Sabel.

Wszystkiego „Niebieskiego” Trenerze!

Swoje święto obchodzi dziś Krzysztof Warzycha! Trener Ruchu przyszedł na świat dokładnie 53 lata temu.