Aktualności

PZPN pomoże klubom

Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował pakiet pomocowy wobec nadzwyczajnej sytuacji w jakiej znalazła się polska piłka w związku z wprowadzeniem stanu epidemii.

To już 7 lat...

Dzisiaj przypada siódma rocznica śmierci śp. Jerzego Wyrobka, wybitnego piłkarza i trenera Ruchu Chorzów.

#ZostańzRuchem

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pewnym jest, że wiele branż, w tym również piłkarska, boleśnie odczuje skutki szerzącej się pandemii koronawirusa. Trwamy w niepewności, bo nikt z nas nie potrafi przewidzieć jak długo ona potrwa.

Kolekcja odznak Tom 3 – licytacja

Do sprzedaży trafił trzeci tom z certyfikowanej, numerowej kolekcji odznak i monet. Jednocześnie wystartowały licytacje egzemplarzy oznaczonych numerami od 1 do 7.

Jubileuszowa porcelana [ZAPISY]

Przygotowaliśmy kolejną niespodziankę z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów. Ruszamy z zapisami na jubileuszowe porcelanowe komplety.

Konkurs plastyczny na projekt znaczka

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Konstantego Wolnego w Chorzowie i Okręg Śląsko – Dąbrowski Polskiego Związku Filatelistów ogłasza XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny na projekt znaczka pt. „ROZWÓJ SPORTU NA GÓRNYM ŚLĄSKU” Honorowy Patronat nad konkursem objął nasz Klub, a także Biuro Filatelistyki Poczty Polskiej S.A.

Wspieraj Ruch! Kup wirtualny bilet!

Nasz powrót do ligowej rywalizacji został odroczony o kolejne tygodnie. To trudny czas dla każdego z nas, także dla Klubu. W tym wyjątkowym momencie możecie wspomóc Ruch kupując wirtualny bilet na mecz ze Ślęzą Wrocław! Zapełnijmy wirtualny stadion!

Jeśli wszyscy będą pomagać, to wyjdziemy na prostą

– To wszystko się kumuluje, odbija na nas rykoszetem. Ale jesteśmy w takiej formie, by te przeszkody przeskakiwać! W życiu nie może być za łatwo. Do wszystkiego trzeba dojść ciężką pracą. Gdy potem osiągnie się sukces, to wszyscy bardziej go docenimy – mówi prezes Ruchu Seweryn Siemianowski w rozmowie ze „Sportem”.

Zawieszenie rozgrywek przedłużone

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że mecze III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Ruch dla Kacpra

Ruch Chorzów to nie tylko boiskowa rywalizacja i sportowe emocje, to także społeczna odpowiedzialność, pomoc słabszym i potrzebującym. Nasz Klub podjął kolejne działanie charytatywne, którego celem jest pomoc dla 18-miesięcznego Kacpra, walczącego z rdzeniowym zanikiem mięśni.