Aktualności

„Niebiescy” zagrają z Widzewem i Wisłą

Reprezentacja Ruchu weźmie udział w turnieju FIFA20 z okazji 110-lecia Widzewa. Prócz łodzian, „Niebiescy” zmierzą się również z przedstawicielami Wisły Kraków.

Ruch z licencją na III ligę

Komisja ds. Licencji Klubowych III ligi grupy 3 przyznała licencję uprawniającą Ruch Chorzów do udziału w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi w sezonie 2020/2021.

Dziękuję Ci Mamo! [WIDEO]

26 maja to dzień wyjątkowy. Właśnie dziś swoje święto obchodzą wszystkie Matki. Spieszymy więc z najlepszymi życzeniami!

Terminy testów sprawnościowych

Wirtualne deRby dla Ruchu! [WIDEO]

Akcja Wirtualne Najstarsze Derby Śląska dobiegła końca! W finałowym pojedynku „Niebiescy” kierowani przez Mateusza Bartolewskiego zwyciężyli Polonię 4:0! Dziękujemy Wam za liczny udział w akcji!

Kibice pokryli koszty naprawy sektora gości w Lubinie

Stowarzyszenie Kibiców Niebieska Ruda Śląska pokryło koszty naprawy sektora gości w Lubinie, do jakich doszło podczas jedynego w tym roku ligowego spotkania Ruchu, w którym naszym rywalem były rezerwy Zagłębia.

Kiedy ruszy nowy okres przygotowawczy?

Przed „Niebieskimi” jeszcze trzy tygodnie treningów, które zakończy wewnętrzna gra zaplanowana na 13 czerwca.

Mija 81 lat od debiutu legendarnej „Omegi”!

21 maja 1939 r. podczas meczu Ruchu z Union Touring Łódź na stadionie przy Cichej po raz pierwszy uruchomiono słynny zegar „Omega”, który odmierza czas na chorzowskim obiekcie.

Neugebauer trenuje z I drużyną

17-letni Tomasz Neugebauer to kolejny z uzdolnionych zawodników naszej Akademii Piłkarskiej, który trenuje z pierwszą drużyną Niebieskich.

Rocznica strzeleckiego rekordu „Eziego”

Dokładnie 81 lat temu Ernest Wilimowski ustanowił rekord ligi, który wydaje się nie do pobicia! W spotkaniu z Union Touring Łódź strzelił aż 10 goli!