Aktualności

ecoexpress24.pl na koszulkach Ruchu

Miło nam poinformować, że została zwarta umowa sponsorska, zgodnie z którą na przodzie koszulek meczowych piłkarzy Ruchu eksponowana będzie marka ecoexpress24.pl.

Tak było latem [WIDEO]

Przed niedzielnym meczem Ruchu z Rozwojem przypomnijmy sobie, jak wyglądało pierwsze w tym sezonie spotkanie obu zespołów. Było ono wyjątkowe, bowiem „Niebiescy” zagrali wówczas przy Cichej w roli gości.

Wspomnienie Ewalda Cebuli

Dokładnie 102 lata temu na świat przyszedł Ewald Cebula, który z „Niebieskimi” zdobywał tytuły mistrzowskie zarówno jako piłkarz, jak i trener.

Wyjazdowy weekend juniorów

Obie nasze drużyny występujące w Centralnych Ligach Juniorów zagrają w ten weekend na wyjazdach.

Obsada sędziowska meczu z Rozwojem

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę sędziowską spotkań 25. kolejki II ligi. Zaplanowany na niedzielę mecz „Niebieskich” z Rozwojem Katowice poprowadzi Marek Śliwa.

Nie trać czasu na stanie kolejkach! Kup bilet on-line!

Trwa sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie z Rozwojem Katowice. Każdy z Was może zdobyć wejściówkę na mecz bez wychodzenia z domu!

Raport kartkowy. „Bartol” zagrożony

W meczu z Rozwojem Katowice zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu będą Konrad Budek i Mateusz Bartolewski. W zespole rywali do gry wraca... kibic Ruchu.

„Niebiescy” na wypożyczeniach

W miniony weekend na boiskach III i IV ligi wystąpiło pięciu zawodników wypożyczonych z Ruchu.

Pomóżcie pokonać Rozwój!

Po remisie w Elblągu „Niebiescy” wciąż czekają na ligowe przełamanie. Najbliższa okazja to starcie z Rozwojem Katowice przy Cichej. Nie obejdzie się bez Waszej pomocy!

Magazyn II ligi [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka magazynu II ligi przygotowanego przez kanał „Łączy nas piłka”. W materiale zobaczycie skróty wszystkich spotkań 24. kolejki rozgrywek, w tym także fragmenty ostatniego meczu naszego najbliższego rywala, Rozwoju Katowice, który zremisował u siebie ze Skrą Częstochowa 1:1.