Aktualności

Niebieski Mikołów

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy oficjalną współpracę z Gminą Mikołów oraz AKS Mikołów.

„Niebiescy” mają charakter

– Powoli staje się tradycją, że mecze Ruchu trzymają w napięciu – mówił Jacek Sroka z „Dziennika Zachodniego” w studio po spotkaniu ze Ślęzą Wrocław.

Kolejne wsparcie od Wielkiego Ruchu i Blue England

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch wsparło Klub darowizną w wysokości 20 tysięcy złotych. Kolejne 10 tys. dołożył fanklub Blue England, dzięki czemu udało się zgromadzić kwotę, która wystarczy na pokrycie kosztów wszystkich wyjazdów pierwszej drużyny do końca sezonu! Dziękujemy!

Mecz z Zagłębiem w TV

Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania transmisji z sobotniego wyjazdowego meczu z rezerwami Zagłębia Lubin.

Kulisy meczu na szczycie

Wokół spotkania ze Ślęzą Wrocław zebrało się wiele ciekawych historii. Znajdziecie je w naszym materiale. Zobaczcie, jak mecz na szczycie ligowej tabeli wyglądał od kuchni.

Niebieska Paka dla niemowlaka

Kibice Ruchu z kilku fanklubów wystąpili z fantastyczną inicjatywą! Już wkrótce każdy noworodek będzie miał Niebieski powód do uśmiechu.

Determinacja rywali jest ogromna

– Po drugiej bramce nie cofnęliśmy się, poszliśmy po trzecią – mówił trener Łukasz Bereta w pomeczowym studiu.

Kondolencje

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ryszarda Urbańczyka, brata naszego Kolegi i współpracownika, kierownika pierwszej drużyny Andrzeja Urbańczyka. Miał 57 lat.

Cały czas wierzyliśmy

Impulsem do zwycięstwa w spotkaniu ze Ślęzą był gol Konrada Kasolika w 88. minucie gry. Obrońca „Niebieskich” był gościem naszego pomeczowego studia.

Urodziny Waldemara Fornalika

Swoje święto obchodzi dziś Waldemar Fornalik! Były piłkarz i szkoleniowiec „Niebieskich” urodził się dokładnie 58 lat temu.