Aktualności

Milion obrotu!

Kibice Ruchu wydali już milion złotych na zakupy u partnerów aplikacji!

Cioch z kontraktem

18-letni napastnik Wiktor Cioch związał się z Ruchem pierwszą profesjonalną umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 r.

„Narodziny Legendy”

W czwartkowy wieczór w kawiarence klubowej przy Cichej odbyło się drugie „Spotkanie z historią”. Tym razem, na prośbę kibiców, jego tematem były „Narodziny Legendy”.

„Niebiescy” na Clearexie!

Sparing Ruchu ze Szczakowianką to nie jedyne zaplanowane na sobotę piłkarskie wydarzenie w Chorzowie. Tego dnia swój ligowy mecz rozegra futsalowy Clearex.

„Grzybek” czynny w sobotę

Przy okazji sobotniego sparingu ze Szczakowianką Jaworzno czynna będzie Strefa Kibica!

Okres dużego entuzjazmu

– Każdy może się czuć dumny z tego, że może nosić koszulkę z „eRką” na piersi. Wokół Ruchu zebrali się ludzie, którym naprawdę zależy; którzy chcą tworzyć historię chorzowskiej piłki na nowo. Wierzę, że to sprawi, iż lada moment wszyscy będziemy mieli powody do radości - mówi Tomasz Foszmańczyk w rozmowie z Maciejem Grygierczykiem dla „Sportu”.

Odnawiamy trofea! [WIDEO]

Prezentujemy film, w którym Grzegorz Joszko prezentuje odnowiony puchar z turnieju w Casablance z 1974 r. oraz opowiada jego historię. Zapraszamy na ciekawą podróż w czasie!

Nowi Partnerzy aplikacji

Po raz kolejny powiększyło się grono stacjonarnych Partnerów aplikacji Ruchu!

Generalny sprawdzian na Cichej

W najbliższą sobotę „Niebiescy” rozegrają ostatni sparing przed startem rundy wiosennej. Ich rywalem będzie Szczakowianka Jaworzno.

Kolekcja odznak Tom 1 – licytacja

Do sprzedaży trafił dziś pierwszy tom z certyfikowanej, numerowej kolekcji odznak. Jednocześnie wystartowały licytacje egzemplarzy oznaczonych numerami od 1 do 9.