Aktualności

Zapraszamy na mecz juniorów

W sobotę przy Cichej o siódme zwycięstwo z rzędu postarają się nasi juniorzy starsi. Na wyjeździe zagra natomiast nasza drużyna z CLJ U’17.

Urodziny Mistrzów

Aż trzech byłych graczy Ruchu obchodzi dziś urodziny. 20 września na świat przyszli Henryk Bolesta, Krzysztof Kajrys i Leszek Wrona. Cała trójka zdobywała z „Niebieskimi” mistrzowskie tytuły!

Spartański trening

Wyjątkowe zajęcia mają za sobą piłkarze Ruchu. „Niebiescy” trenowali dziś sztuki walki z zawodnikami chorzowskiego Spartana.

PP: Bilety na mecz ze Stomilem

Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz 1/32 finału Pucharu Polski, w którym Ruch zmierzy się przy Cichej z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.

Oby ta bomba nie wybuchła

– Lecimy już na oparach nie tylko finansowych, ale i mentalnych – przyznaje szczerze kapitan „Niebieskich”, Tomasz Foszmańczyk.

Najważniejsze zwycięstwo

– Bramka jak każda inna – mówił po meczu z Zagłębiem Bartłomiej Kulejewski, strzelec zwycięskiego gola.

Trzeba być czujnym

W spotkaniu z Zagłębiem Kamil Lech po raz trzeci w tym sezonie zachował czyste konto? Co golkiper Ruchu mówił po końcowym gwizdku?

Trenerski dwugłos

O meczu Ruchu z rezerwami Zagłębia Lubin mówią trenerzy obu zespołów, Łukasz Bereta i Adam Buczek.

Wyszarpali zwycięstwo!

W zaległym meczu 1. kolejki III ligi „Niebiescy” pokonali przy Cichej rezerwy Zagłębia Lubin 1:0 po golu Bartłomieja Kulejewskiego. Dla podopiecznych trenera Łukasza Berety to drugie zwycięstwo z rzędu i piąte spotkanie bez porażki.

Eksperci typują zwycięstwo

Jakim rozstrzygnięciem zakończy się dzisiejszy mecz? Jak w ostatnich spotkaniach wyglądała gra „Niebieskich”? Oddajemy głos ekspertom.